1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 19:19 Saatinin Anlamı

19:19 Saatinin Anlamı

19.19 (1)
1
vanhaber.com.tr

19:19 Saatinin Anlamı: Sarılıp öpücüğe boğmak istiyor!

Mesafeler onu çok üzüyor. Aklı fikri hep sende. Keşke yanımda olsa da sarılsam öpsem koklasam diyor içinden. Dudaklarıyla dudaklarına seni seviyorum demenin peşinde. İçindeki duygular hep aşktan olduğu için saflığından tereddüt etmeden onun seni öpmesine izin ver. Çünkü gözünüz saat 19:19 olunca kayıyorsa bu seni de rahatlatacak.

Saat 19:19 bakıp iç geçiriyorsanız bilin ki sizi sizden çok düşünen aynı kafa yapısına sahip olduğunuz bir sevgiliniz var. Bu da demek oluyor ki düşleriniz bile aynı. Bu ilişkinin sonu ciddi gözüküyor. Hadi yine iyisin.

19:19 Saatinin Anlamı

Yaşadığınız ilişkide bazen temas ve yakın durmak oldukça mühimdir. Ellerinizin birbirine kenetlenmesi ne kadar bağlı olduğunuzu gösteriyor. Yer ve zaman fark etmeden elinizin sımsıkı olması hiç bozulmuyorsa siz daha sıkı tutun. Sizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmayacağını kanıtlamış bile. Ne kadar da güzel olur sizinle gelecek gören bir kişinin ellerini sımsıkı tutmanız. Kendinizi güvende hissetmeniz çok normal. Kim güvende hissetmez ki emin adımlarla sizinle geleceğe yürüyen biriyle iseniz. Aferin! Buradan görüyorum ellerini sımsıkı tutmaya başladığını.

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Bir kadınsanız erkeğinizin sizinle el ele tutuşmak istemesi sizinle küçük temaslarda bulunması gerçekten ne kadar masum olduğunu gösterir. Art niyetin sıfır olduğundan emin olabilirsiniz. Öpmesi hoşunuza gidiyor ve sizin de içinizden geliyorsa siz de onu öpebilirsiniz. Bu sizin de ona karşı güzel duygular beslediğinizi yansıtacaktır.

Erkekler İçin 19:19 Saatinin Anlamı

Bir erkekseniz ve gözleriniz sürekli 19:19 saatine takılıyor ise merak etmeyin kadınınız sizi çekici buluyor. Şansınız yaver gidiyor ve sizin ne kadar farklı olduğunuzun farkında.

Saat 19:19’un anlamlarından biri de karşınızdaki sizi dudağından öpmek istiyorsa bu sizi gerçekten alımlı bulduğunun göstergesidir. Ruhen iyi adımlar atılırken partnerinizin sizi fizik olarak da iyi buluyor. Şans seninle çünkü partnerin seni gerçekten seksi buluyor.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiç bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu yorumlarımızı fal gibi görebilirsiniz.

19:19 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 18:18 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap