1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 18:18 Saatinin Anlamı

18:18 Saatinin Anlamı

18.18
2
vanhaber.com.tr

18:18 Saatinin Anlamı : Seni her şeyden daha çok seviyor!

Sen onun için bam başkasın. Yerine koyabildiği bir kişi bile yok. En önemlisi sensin bu hayatta.  Saat 18:18 anlamında bu şaşmaz. Eğer senin de gözlerin bu saatte dalıp uzaklara gidiyorsa sana aşık senin için ölen senin için yapmayacağı tek şey seni üzmek olacak birisi var demektir. Ben bile kıskandım seni. Herkesin isteyeceği tek şey aslında bu. Ne güzel bir şansa sahip olduğunu unutma sakın.

İnsan sevildiğini değer gördüğünü bilmek ister. Kim istemez ki. Gözlerin bu saatte takılıp kalıyorsa en güzel sen seviliyorsun demektir.

Saat 18.18 ye bakıp iç geçiriyorsanız bilin ki sizi sizden çok düşünen aynı kafa yapısına sahip olduğunuz bir sevgiliniz var. Bu da demek oluyor ki düşleriniz bile aynı. Bu ilişkinin sonu ciddi gözüküyor. Hadi yine iyisin.

18:18 Saatinin Anlamı

Erkek için Fal Yorumu

Bazen erkekler saate sıkça bakarlar. Bunun anlamıysa akıllarında partneri hakkında soru işaretleri var demektir. Başka sebebi ise onun için yanıp tutuşan bir sevgilisi olduğudur. Siz de bu aralıklarda saate bakıyorsanız sevmekten çekinmeyin. Çok şanslısınız ve size belki de başkasından göremeyeceğiniz kadar değer kıymet veren bir partneriniz var demektir. Erkeklerde olay bundan ibarettir.

Erkekler kadınlara göre biraz takıntılıdırlar. Hele ki aşk konularında. Beni gerçekten seviyor mu? Gerçekten bana değer veriyor mu? Acaba neden öyle dedi? Ama bu soruların hepsi 18:18 sularında akıllarına düşüyorsa hiç telaş etmesinler. Hatta mutluluktan havaya uçmalılar. Çünkü bu zamanda akıllarına düşmesinin tek sebebi partnerlerinin onları canından çok sevmelerinden kaynaklı. Ne de güzel bir rastlantı. Şimdiden tebrik ediyorum. Senin adına ben de sevindim. Bir kadın olarak bu fal yorumuna güvenmelisin.

Sağlıklı düşünüp bazı şeyleri fazla kafaya takmadığında gerçekten her şeyin hallolduğunu göreceksin. Kafandaki soru işaretleri sana o an normal geliyor olabilir fakat hepsinin gereksiz tereddütler olduğunu zaman geçince anlayacaksın.

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır.

18:18 Saatinin Anlamı Nedir ?

17:17 Saat anlamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap