1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 17:17 Saatinin Anlamı

17:17 Saatinin Anlamı

17.17
2
vanhaber.com.tr

17:17 Saatinin Anlamı : Düşleriniz bile aynı!

Yanımda olsa ne güzel olurdu. Sarılsam her şeyi unuturdum. Acaba şu an ne yapıyor. Senin aklından geçenler sanki onun aklının içinden geçip sana geliyor. Senin aklının içine girmiş olabilir. Bu ne kadar da güzel bir tesadüf senin için. Şanslısın.
Aynı düşüncelere sahip olup karşısındakinin düşüncesinin önceden tahmin edildiği ilişkiler oturaklı ilişkilerdir. Buna sahipsen kendini muhteşem hissetmen gerekiyor. Nadir bulunan bu duygu alışverişi ilişkinizin sağlığı açısından gerçekten olumlu bir ilerleyiş katettiniz demektir.

Senin kızacağın şeyleri tahmin edip ona göre davranması hoşuna giden şeyleri bilmesi gerçekten alfa bir ilişkinin örneğidir. Tabii ki bunların hepsi içinden gelerek yapıldığı zaman sağlıklıdır.
Etrafınızdaki herkes tarafından özenilen bir çift olduğunuzu söylüyor 17:17 saatinin anlamı.

Sizce de bu mükemmel bir şey değil mi? Mükemmel kılan ise sizin böyle bir çabanızın olmamasına rağmen bunları yaşamanız. Zaten özenilen bir ilişkim olsun diye uğraşırsanız samimiyeti kaybedersiniz.
Saat 17:17 ye bakıp iç geçiriyorsanız bilin ki sizi sizden çok düşünen aynı kafa yapısına sahip olduğunuz bir sevgiliniz var. Bu da demek oluyor ki düşleriniz bile aynı. Bu ilişkinin sonu evlilik gözüküyor.

17:17 Saatinin Anlamı

Kadın için Fal Yorumu

Hadi yine iyisin. Mutluluk kapından girmiş ve yerine kurulmuş bile. Aklından geçirdiğin her şey sadece senin aklından geçmiyor buna inanabilirsin. Partnerin seni senden daha çok düşünüyor. Ah ne de güzel bu herkesin hayali. Hayallerini yaşayan erkek ya da bir kadınsan belli ki gözlerin arada saat 17:17‘ye kayıyor.

Bu da senin çoğu zor şeylerin temelini çok güzel oturttuğunun göstergesidir. Herkesten bir adım öndesin bunu unutma. Ama evlilik için bunun böyle devam etmesi gerek. Adımlarının sağlamlığının devamlılığını getirmeyi unutma.

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır.

17:17 Saatinin Anlamı Nedir ?

Sizlerde bu tarz ” çift saat , ters saat ” gibi fal yorumlarını okuyun ancak çok kulak asmayın ne demişler. Fal’a inanma falsız da kalma.

16:16 Saatinin anlamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap