1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 16:16 Saatinin Anlamı

16:16 Saatinin Anlamı

16.16
1
vanhaber.com.tr

16:16 Saatinin Anlamı : Arkadaşları bile seni ezbere biliyor.

Öyle güzel bakıyor ki. Beğenmemek ne mümkün. Kirpiklerinin sayısına kadar biliyorum. Bu ve benzeri cümleleri  kızlar da erkekler de hoşlandıkları kişi için arkadaşlarına anlatırken kullanırlar. Partnerinin arkadaşları seni A’dan Z’ye biliyor. Bu bir ilişki için güzel adımlardan biridir. Seni ne kadar önemsediğini hayatına ne denli girdiğinin göstergesidir.

İleri ki zamanlarını bu kişiyle yaşayacak olman büyük bir ihtimal. Öyle ki seni arkadaşlarına anlatan biri artık kendini sana ait hissediyordur. Duyulması umurunda bile değildir. İçindeki duyguları herkesin duymasını istiyor demektir.

16:16 Saatinin Anlamı

Erkek için Fal Yorumu

Mesela erkeksen ve partnerin arkadaşlarına seni anlatıyorsa bu büyük bir olumlu adımdır. Tabii ki anlatırken olumlu mu değil mi bilemeyiz. Eğer olumluysa keyfine diyecek yok. Aynı olduğun gibi olmaya devam et. Fakat olumsuz ise birşeyler yanlış gidiyor demektir. Kendine çeki düzen vermenin tam sırası. Yoksa işler sarpa sarabilir. Anlatılan ortamda her kafadan bir ses çıksa ne yapacağını şaşırır ve işler iyice sarpa sarar. Bu yüzden dua et ki arkadaşlarının sadece hayranlıkla dinleyeceği şeyler anlatıyor olsun senin hakkında.

Kadın için Fal Yorumu

Mesela kadınsan ve sizi bir cinsel obje olarak görüp arkadaşlarına da o şekilde lanse ediyor ise onunla geçirdiğin her saniye senin aleyhine. Arkana bakmadan koşmalısın. Çünkü ilişkiniz libidolarınızın azaldığı zamana kadar devam edecektir. Libidonuzun düşük olduğu anlarda ondan bir iz bulamazsan sakın şaşırma. Çünkü ihtiyaçlarını karşılayamayacağını anlayınca ortadan kaybolabilir.

Ama gerçek bir 16:16 saati rastlantısı olup arkadaşlarına senin en güzel yanlarından bahsediyorsa bir ohh çekmek hakkın. Bakışlarından konuşmana her güzel ayrıntından bahsetmesi sana verdiği değerin saflığını gösterir.

Değer verdiğiniz bir insanın sizi bulunduğu ortamda yüceltmesi bahsinizi güzel bir şekilde geçirmesi ne kadar da güzel değil mi? Zaten güzel bir 16:16 saati karşılaşması sevginin, karşılıklı değerin çevrenizdeki insanlara da güzel lanse olmasına sebep olur.

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır.

16:16 Saatinin Anlamı Nedir?

15:15 Saatinin Anlamı hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap