1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 15:15 Saatinin Anlamı

15:15 Saatinin Anlamı

15.15
1
vanhaber.com.tr

15:15 Saatinin Anlamı : Seninle her şeyden uzaklaşmak istiyor.

Partnerin bulunduğunuz ortam ve ya şehirden kaçıp gitmenin zamanı geldiği düşüncesinde. Okuldan işten bir hayli bunalmış. Sana açık açık diyemese de istediği bu. Emin olabilirsin ki bu küçük kaçamak hem sana hem ona hem de ilişkinize iyi gelecek. Biraz kafa dağıtmak monotonluktan çıkmak sizin her şeye motivasyonunuzu artıracak.

Bu tarz fal yorumlarını gerçek ile ne kadar bağdaşmasa da sizler için çıkış yolu gösterebilir. Bu yüzden makaleye okumaya devam etmelisiniz.

Böyle bir kaçamak ikiniz için de ilk olacaksa birbirinizi daha iyi anlamak ve tanımak için iyi bir fırsat olacaktır. Ne demişler ya yolculuğa çıkacaksın ya da ticaret yapacaksın. Hayatımız oldukça yoğun geçiyor. Bu yoğunluğun içinde böyle bir kaçamak gerçekleşirken size gerçekten değdi mi dedirtecek yoksa keşke evimizde otursak daha mı iyiydi dedirtecek. Bu soruların büyük çoğunluğuna cevap bulacaksınız. Sonuçta hayatınızı paylaşmak istediğiniz kişinin böyle bir aktivite de nasıl davrandığını bilmeniz ileri ki adımlarınız için çok daha sağlıklı olacaktır.

Ama bu düşüncelerin hepsini bir kenara atın saatiniz 15:15‘i gösterirken acil bir şekilde tatile çıkın. Öncelikle nereye gitmeye karar verirseniz partnerinizin ve sizin içine sinmesi önemlidir. Bencilce mi yoksa daha yapıcı mı davranıyor ilk adımda öğrenebilirsiniz.

15:15 Saatinin Anlamı

Kadın İçin 15:15 Saat Yorumu

Partneriniz kaçamak istediği için her şeyden uzaklaşmak  istediği için bir problemi olabilir. Bu soru işaretini de böylelikle çözmeye adım atmış olacaksınız.

15:15 saatinin anlamı çok başkadır. Bu saatin aurası çok farklı. İkinizin de gözü bu saati gösteriyorsa bilin ki küçük bir kaçamak yakındır. Hiç bir şey düşünmeden acaba gelir mi uzak olması onun için sorun mu diye bakmadan onu ikna edin. Hiç beklemeden yola koyulun. Bu yolculuk ikiniz için de ruhsal bir temizlik olacaktır. Bu temizliği ikiniz de hak ediyorsunuz. Sadece küçük bir adımla çoğu soru işaretlerine cevap bulup adımlarınız sağlamlaştıracaksınız.

Gözünüz hep bu saatte takılı kalmak isteyecek. Çünkü bir kadın için en önemli şey hayatında olan erkek ile mutlu bir yuva kurmaktır. Saatin bu diliminde her şey hayallerinize adım adım yaklaştığına işarettir.

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır.

15:15 Saatinin Anlamı Nedir ?

14:14 Saatinin Anlamı için buraya tıklayınız.

Van hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap