1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 14:14 Saatinin Anlamı

14:14 Saatinin Anlamı

14.14
1
vanhaber.com.tr

14:14 Saatinin Anlamı: Yakında evlilik gözüküyor !

Bugüne rahatça başlayabilirsin. Güzel bir kahvaltının ardından etrafına gülücük saçmaya başlamalısın. Çünkü birileri senin için tek taş bakıyor. Şansınıza diyecek yok. Çünkü bu hazırlığı yapan kişi doğal olarak bir erkek.

İleri seviyedeki ilişkinizde evlilik yakın. Karşınızdaki hazırlıkları kafasında plan yapma kısmını geçmiş hazırlıklara başlamış bile. Muhtemelen güzel bir tek taşa bakarak evet diyeceğiniz zaman yaklaştı. Bu fırsatı kaçırmamaya dikkat etmelisin. Karşınızdakine güveniyor ve bu yolda onunla olmak istiyorsanız teklife evet demekte fayda var. Çünkü partneriniz size tüm aşkıyla yaklaşıp teklifini etmek için sabırsızla bekliyor. Size olan bağlılığına diyecek yok. Eğer ki durumlar evlilik teklifi kadar ciddiyse partneriniz gibi erkekleri mumla arayanlar var.

Sizle 14:14 saatinde kalbinizde buluşan bu kadar ince düşünüp güzel hayaller kuran birinin yüzük seçiminden de emin olabilirsiniz. Hayatına farklı bir anlam katacak bu olayı bu kadar ciddiye almışken yüzüğünüz de bir o kadar özel ve tatmin edici olacak.

Gözünüz hep bu saatte takılı kalmak isteyecek. Çünkü bir kadın için en önemli şey hayatında olan erkek ile mutlu bir yuva kurmaktır. Saatin bu diliminde her şey hayallerinize adım adım yaklaştığına işarettir.

Ama acele etmeyin. Partnerinize güvenin. O da bu konunun sizin için ne kadar değerli olduğunun farkında ve sağlam adımlarla hazırlanıyor. Boşlukta olduğunuz herhangi bir anda olabilir bu teklif hiç beklemediğiniz bir anda evet diye haykırabilirsiniz.

14:14 de yaşadığın sabırsızlık ilişkinize olumsuz yansıyabilir. Karşınızdaki kişiye güveniyorsanız o da sizin için en uygun anda size bu teklifle gelecektir zaten. Sabırlı olup strese girmeden beklemeniz sizin ve ilişkiniz için en doğrusu olacaktır. Sadece güvenin ve doğru zamanı ikiniz için düşünen partnerinizi bekleyin.

14:14 Saatinin Anlamı

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır.

14:14 Saati Fal Yorumu

Bizim yorumumuzu soracak olursanız ortada çok sevilen bir kişi var. Elbette bu hayattaki en güzel duygulardan birisi. Herkes birisini kendisini karşılıksız sonsuz sevmesini ister ve o günü ip ile çeker. İşte senin için bu zaman geldi. Üstelik birde bu duygular karşılıklı ise değmesinler keyfine.

14:14 ü yakaladıysan artık sende mutluluğun tadını çıkarmalısın. Huzur dolu günler kapını çalıyor tek yapman gereken kapıyı açmak ve onu güler yüz ile karşılamak. İnsanlar karşılıklı sevip sevildiği kişiler tarafından değer görmek, fedakarlık ister sadece onları düşünürler.  Onlar ile birlikte olan güzel hayaller kurarlar.

Açık konuşalım kimse haz etmediği kişiler ile bir gelecek planlamaz ve hayaller kurmaz.  Ancak muhtemeldir ki şuan seninle olan bir gelecek planı hayal ediyor ve bundan son derece haz alıyor. Sana olan hasretini dindiremiyor ve yanında olmak için elinden geleni yapıyor.

Şimdi gülme sırası sende bulduğun bu doğru insanın kalbi senin için çarpıyor sende ufaktan kendi kalp atışlarının sesini dinlemeye başlamalısın.  Karşılıklı birbirini için çarpan iki kalp yakın gelecekte güzel günlerin habercisidir.

O seni çok seviyor kalbi senin adın ile çarpıyor. Seninle birlikte vakit geçirmek ve seninle ilgili planladığı gelecek hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Birlikte gezip tozmak, yemek yeyip, tiyatroya gitmek… Bu aktiviteler senin kalbini hızlandıran kişi ile yapıldığında anlam kazanıyor ve farklı bir boyuta ulaşıyor. Nereden bilirsin ki belki de gelecekteki eşin o kişidir.

14:14 Saatinin Anlamı Nedir?

13:13 Saatinin anlamını okumak için lütfen buraya tıklayınız.

İnstagramdan bizleri takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap