1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 13:13 Saatinin Anlamı

13:13 Saatinin Anlamı

13.13
1
vanhaber.com.tr

13:13 Saatinin Anlamı : Seninle iletişime geçmek için can atıyor!

Seninle bir şeyler paylaşmak istiyor ama bu durumdan çekiniyor. Belki de paylaşsa önceden yaşamış olduğunuz tüm sorunlarınıza bir cevap bulacaksınız. Bulduğunuz cevaplar da adımlarınızı sağlamlaştıracak. Sağlam adımlarsa sizin mutluluğa ilerlemeniz için en önemli etkenlerden biridir.

 

Bu büyük bir sorun. İletişim kopukluğu da denebilir. Sonuçta insanız konuşa konuşa anlaşıyoruz. Rahatsız eden konuları eğer konuşmazsanız bunun her seferinde birikimi sizi yorar. En önemli püf noktası birbiriniz karşı açık sözlü olmanız. İçinize atılan her küçük konu zaman geçip büyüyerek sırtınızda kambura sebep olabilir.

13:13 Saatinin Anlamı

Konuşulup halledilip ya da halledilmeyecek hiç birşey sizin içinize atıp bu sorunlarla içinizde boğuşmanıza değmez. Sakin kalıp karşındakine güvenip sadece konuşulması gerekir. Konuşurken en önemli detaysa saygı. Saygının içinde olduğu her şey bir şekilde sonuca varır. Sonuç odaklı olmak istiyorsanız iletişim kurun ve kurarken saygı çerçevesinde olmaya dikkat edin.

 

Sorunlar konuşulup halledilmesi gerekirken karşındaki kişinin bunu anlamasını beklemek hayatınızın hatası olabilir. Karşınızdaki kişiye vahiy inmesini beklemek gibi bir şey bu yaptığınız. Üstüne karşınızdaki insana bu olay yüzünden olumsuz bir tutumunuz olursa bu sadece sizi yıpratır. Konuşup paylaşmadığın bir sorun yüzünden yansıttığınız olumsuzluk ilişkinize yansıyacaktır. Sadece yapman gereken açık olmak. 13:13 saatinin anlamı da sadece bunu istiyor senden. Net olmalısın.

 

Sana karşı boş olmayan biri var ve utanıp sıkılıp bundan sana bahsedemiyor. Seni görünce hiç görmek istemediği birini görmüş edasıyla uzaklaşıyor. Bu olayı asla yaşamak istemezdin değil mi? Senin de saatin 13.13‘ü gösteriyorsa etrafında gözlerini senden kaçıran biri olabilir. Yanından geçmeyi bırak sen bir mekana gelince koşarcasına mekanı terk ediyor. Bu da demek oluyor ki hiç aynı havayı solumuyorsunuz.

 

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Bu süreç erkekler gibi kadınlar için de aynı ilerliyor. Hem de daha fazla. Bazı kadınlar olayı gerçekten de abartıyor diyebiliriz. Şekilden şekile girenler bile var. Bu durum erkekler açısından biraz daha basit kalıyor diyebiliriz. Siz de bir kadın iseniz ve saatiniz 13.13‘ü gösteriyorsa sizden utana sıkıla hoşlanan birileri olabilir.

İşin özü şu ki karşındakinden kaçmak yerine karşındakine yaklaşmalısınız. Kaçan kovalanır Türk filmlerinden kalma bir yalan. Yaklaşınca da karşınızdakine net olunca her şey akışına varacak. Mutluluk saf bir duygu olduğu için açık bir şekilde yaklaşılınca geriye sadece anlaşıp anlaşamamak kalıyor.

Bu da her şeyde olduğu gibi olacak ya da olmayacak. Korkularınız sizi sadece yorar güçsüz yapar. Korkularını yenebilmektir önemli olan. Mutluluk sizin elinizde. Yumruk sıkmak yerine avucunuzu açıp mutluluğunuzu serbest bırakın. Her şeyin daha da yoluna girdiğini göreceksiniz. Karşınızdakinin de sizin gibi bir insan olduğu gerçeğini aklınızdan çıkarmayın.

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır

13:13 Saatinin Anlamı Nedir ?

12:12 Saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.

İnstagram’dan bizleri takip etmeyi unutmayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap