1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 12:12 Saatinin Anlamı

12:12 Saatinin Anlamı

12.12 (1)
1
vanhaber.com.tr

12:12 Saatinin Anlamı: Ailesine Senden Bahsedecek!

İlişkinizin eşin yönünden büyük boyutta duygular çağrıştırdığından emin olabilirsin. 12:12 saatinin anlamının duygu karşılığına göre yakın dostları başta olmak üzere aile büyükleri senden az biraz haberdar. Evet o da öyle düşünüyor, o olsa anlatsa daha çok gülerdiniz gibi bahislerle konularını geçiriyor. Olayların bu seyri seni düşündürmesin rahat olabilirsin hatta sevinmelisin bile. Bu onun ne kadar ciddi olduğunu gösterir.

Ciddiyetini göstermek amacıyla da yapmıyor. İçinden geliyor bunların hepsi. Gelişmeyi güzelleştiren de bu işte. Seninle evlenmek istiyor diyelim. Tüm samimi duygularıyla senin ailesine girişine zemin hazırlıyor. Herkese nasip olmaz kafandaki soru işaretlerinden kurtulmalısın.

Seninle gönül eğlendiren birisi ilişkisini ailesiyle paylaşmayı bırak arkadaşlarına bile paylaşmaz. Seninle geçirdiği zamanı ileriye sağlam adımlar olarak gördüğüne işaret bunların hepsi. Rahatça nefes alıp partnerinin elini sımsıkı tutmanın tam da zamanı.

1212 Saatinin Anlamı

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Eğer bir kadınsanız soru işaretlerinden kurtulman gereken sebeplerden biri de ön yargın. Seninle evlenmek istiyor diyelim. Ön yargın hem sana hem de ilişkinize zarar verebilir.12:12 saatinin anlamı diyor ki; neden bu kadar güzel gelişmeler varken adımlarından çekingen olasın ki? Rüya gibi gelişen her güzel şey için mutlu olmalı ve mutluluğunu karşıya yansıtmalısın. Bu ikiniz için de sağlam adımların devamı için gerekli temel şeylerden biridir.

Erkekler İçin 12:12 Saatinin Anlamı

Eğer bir erkekseniz seninle gönül eğlendiren birisi ilişkisini ailesiyle paylaşmayı bırak arkadaşlarına bile paylaşmaz. Seninle geçirdiği zamanı ileriye sağlam adımlar olarak gördüğüne işaret bunların hepsi. Rahatça nefes alıp partnerinin elini sımsıkı tutmanın tam da zamanı.

Yanındaki insanın kıymetini bilmelisin çünkü seni her şeyden çok seviyor ve uykusunun en derin noktasında, hafızanın yenilenme anında bile seni görüyor. Bunun tek bir anlamı olabilir o kişi için çok kıymetli birisin ve hayatında önemli bir yerdesin demektir.

Ona karşı, ilişkinize karşı soğuk durmak yerine mesela sen de bazı şeylerden eminsen kendi ailene ondan söz edebilirsin. 12:12 saatinin anlamına güvenip küçük küçük adım atmak senin ilerde yükünü hafifletip bazı şeylere daha hazırlıklı olmanı sağlayacaktır.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiç bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu yorumlarımızı fal gibi görebilirsiniz.

12:12 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 11:11 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap