1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 08:08 Saatinin Anlamı

08:08 Saatinin Anlamı

08.08 (1)
1
vanhaber.com.tr

08:08 Saatinin Anlamı: Gönlü Sende!

Senin hoşlandığın kişininde sana karşı boş olmadığı ve ilgi duyduğu çok açık ortada! Aşk gibi ağır bir şey kullanamayız ama gerek tavırların gerekse konuşmalarından etkilendiği, onu baştan çıkardığın çok aşikar ortada. Senin ciddi bir ilişki planı yapıp yapmadığı çok açık değil ama senin bundan sonraki göstereceğin tavırlar terazinin ne tarafının ağır basacağını gösterecek.

Ona güvenini, ilgini ve şefkatini hissettirmen çok önemli. Tutarsız davranışların onu senden soğutmaya yeter de artar bile. Buda onun tereddütte olduğu bir konuda olumsuz karar vermesini sağlayabilir. Seni bir avcı misali takip edip ilgini çekmeye çalışan hayran dolu gözler ile izleyen birisi var. Bahsettiğimiz kişi cesaretini toplayıp yanına gelecek ve seninle konuşacak, okları aşk üçgenine çeviren cümleler kurup seni etkilemeye çalışacak. Sen de bu durum karşısında cevap vererek ona karşı olan ilgini hissettir.

08:08 saatinin anlamı

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Eğer bir kadınsanız bu sizin için doğru ilişkinin başlangıç adımlarından olacaktır. 08:08 çok kritik bir saat olmak ile birlikte şansın da göstergesidir. Senin saatlere karşı olan ilgili tavrın sana açılacak kişi hakkında bilgi verebilir. Sadece bekle ve doğru zamanda doğru yerde bulun. Tabii ki hoşlanmanın yanı sıra o kişiye derinden duygular hissetmekte çok önemlidir. Bunu ancak o kişiye bir şans vererek başarabilirsin. Çünkü 08:08’de yaptığın bu başlangıç tohumlarıyla büyüyerek sana fidan olacak ağaç olacak ve meyve verecek.

Erkekler İçin 08:08 Saatinin Anlamı

Erkekseniz size büyük iş düşüyor. Ufak tefek problemleri alttan almalısınız. Girişken bulunarak doğru yola girmek de senin elinde. Sen ortaya her şeyini koyduğun taktir de karşındaki de aynı fedakarlığı yapacak ve ilişkinizi olgun bir seviyeye taşıyacaksınız. Aksi taktir de hiç olmaması gereken bir şey için çabalamanın da bir anlamı kalmaz. Hadi sana bizden bir ipucu doğru zaman 08:08 yeri ise kendin bul. Bu tür durumların arasında kaybolduğunda insan bir çıkış yolu, tünelin sonunda ışığı görmeyi bekler. Bu yüzden karşına çıkan en ufak şansları dahi doğru değerlendir ve karşılıksız bırakma.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiç bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu yorumlarımızı fal gibi görebilirsiniz.

08:08 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 07:07 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap