1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 07:07 Saatinin Anlamı

07:07 Saatinin Anlamı

07.07
1
vanhaber.com.tr

07:07 Saatinin Anlamı : SENİNLE YUVA KURMAK İSTİYOR!

Senin yerin onun için bambaşka. Yerine koyabildiği bir kişi bile yok. En önemlisi sensin bu hayatta. Çocuğunun annesi/babası sen ol istiyor. 07:07 saatinin anlamı için bu şaşmaz. Yuvasında en baş köşede seni görüyor. Eğer senin de gözlerin bu saatte dalıp uzaklara gidiyorsa sana aşık senin için ölen senin için yapmayacağı tek şey seni üzmek olacak birisi var demektir. Ben bile kıskandım seni.

Herkesin isteyeceği tek şey aslında bu. Ne güzel bir şansa sahip olduğunu unutma sakın.
Bir erkeksen belki de en şanslı erkek sensin. Arkana yaslan ve bunun zevkini çıkar. Nasıl bir baba olurum diye düşünmeye başlasan iyi edersin. Hayatınızın düzeni buna elverişli mi şimdiden kara kara düşünmen gerek. Maddiyattan tut kendinizin psikolojik yapısını bile tartmanız gerekiyor. Aile kurmak kolay iş değil. Hele de baba olmak.

Kadınlar İçin 07:07 Saatinin Anlamı

Bir kadınsan senin için de binlerce kez düşünmen gereken bir konu. Yuva kuracağın kişinin senin için yeterliliğine bakmanın yanı sıra oluşturacağınız aileye yeterliliğine de bakman gerekir. Bir anne olmak istiyorsan çocuğunuzun babası olacak kişiyi iyi seçmelisiniz. Aksi takdirde bu hayatınızın zehir olmasına bile yol açabilir.
Size olumsuzluklardan bahsetmemin sebebi ne kadar önemli bir konu olduğundandır.

Ciddi adımlar atmanız gerektiğini unutmayın. Kuracağınız yuva başta sizi ilgilendirse de ilerde çocuğunuzun olacağını düşünürsek bu tüm sevdiklerinizi de etkileyecek. Temkinli ve emin adımlarla ilerlemeniz gerektiğini sakın unutmayın.
Anlamlı konulardan olan yuva kurmak gerçekten çok önemlidir. Eğer sizin de gözünüz sürekli 07:07 saatine takılıyorsa bunun için sevinmelisiniz. Çünkü partneriniz sizinle yuva kurmanın hayalleriyle yanıp tutuşuyor. Yuvanı kurup çoluk çocuğa karışacaksın. Böyle hayallerinin baş rolü sensin. Ne kadar da şanslısın.

07:07 Saatinin Anlamı

  • Bir erkek sevdiğini iddia ettiği kadını gerçekten sevdiğini ve değer verdiğini öğrenmek istiyorsa yatağa girdiğin anda aklına onun gelip gelmediğini düşünsün. Onunla hayaller kurup gelecek planı yaparken heyecanlanıyorsa bu iş olmuş demektir!
  • Kadınlarda da saat 07:07 ‘ı gösterip ziller çaldığı an bu saydıklarımız gerçekleşiyor ise o erkeğe ne kadar değer ve önem verdiğinin bir kanıtı olabilir. En özel saatlerden birisi olan ‘’ 07:07 ‘’ çiftler için çok özel anlamları ifade etmektedir. Karşılıklı olan güven ve bağlılıklarını, birbirlerinin ilk akıllarına gelen kişi olduklarını gibi birçok özel anlam bu saat dilimi ile ifade edilebilir.

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır.

07:07 Saatinin Anlamı Nedir?

Diğer makalelerimize de göz atabilirsiniz.

  1. 06:06 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap