1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 06:06 Saatinin Anlamı

06:06 Saatinin Anlamı

06.06 (1)
1
vanhaber.com.tr

06:06 Saatinin Anlamı: Bugün Olmamalı!

Ya sen ya o bugün bu saat diliminde uykusunu alamamış ve sinirleri tepesinde. Eğer ki güzel planlar için partnerine bir teklifle gideceksen, sakın. Yanlış zamanlama olur. Bence bugünü atlaman gerek. Normal sohbetini ederek gününü bitirmeyi başarabilirsen ne mutlu sana. Çünkü partnerinin hiç ama hiç çekilebilirliği yok bugün. Şans seninle olsun.

Görüşmeniz gerek ve önemliyse dikkatli adımlarla yaklaşarak teklif etmeyi deneyebilirsiniz. Gerçekten çok dikkat etmelisiniz. Çok çok güzel vakit geçirmeniz ardından konuşacaklarınız varsa bunu dile getirmelisiniz. Aksi sizi üzer. Ama yine de çok fazla önemli değilse bugünü atlayın derim.

Kadınlar için 06:06 saatinin yorumu

Kadınlar için bakacak olursak her ilişkide olduğu gibi bazı vakitler diğer zamanlarınıza göre fazla tartışma yaşarsınız. Bu tartışmaların sebepleri de ele avuca gelecek şeyler değildir genellikle. Sizin de rüyalarda bile gözünüz 06:06 saatine dalıp gidiyorsa uykusuz kalmanızın sebebi bu demektir. Yine de sakin kalmalısınız. Nasıl ki herkesin eşref saati varsa partnerinizin de öyle. Gelip geçici olması size bağlı. Daha yapıcı olarak göğsünde yumuşatmayı deneyin. Etkili olacaktır.

06:06 saatinin anlamı

Erkekler için 06:06 saatinin yorumu

Erkekler için bakacak olursak tartışmalar genellikle her ilişkide meydana gelir. Bu tartışmaların sebepleri de ele avuca gelecek şeyler değildir genellikle. Saat 06:06 anlamına göre olumsuz şeyler bugün kapınızı çalacak. Umarım bu sizi derinden etkilemez. Kıyamet koptu kopacak. Belki de bugünü rüyalarda geçirsem diyeceksiniz. Ama dediğimiz gibi her şey sizin elinizde. Gerçekten sağlam temellerle oluşturduğunuz ilişkinizi elinizde tutmak istiyorsanız sakin kalıp karşı tarafı dizginlemelisiniz. Ne de olsa onu en iyi siz anlarsınız. Özel anlamlar ifade etmesi gelip geçici olmaması size bağlı. Daha yapıcı olarak yaklaşmayı deneyin. Etkili olacaktır. Partnerinizin sinir kat sayısı sizin elinizde. Bunu başarabileceğinizi düşünüyoruz.

  • NOT : İçeriklerin hiçbir gerçeklik payı yoktur. Fal gibi görmenizde fayda var. Bu doğruluk payı ile göz önüne alırsanız daha uygun olacaktır.

06:06 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 05:05 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız
  2. 04:04 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.
  3. 03:03 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.
  4. 02:02 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.
  5. 01:01 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap