1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 04:04 Saatinin Anlamı

04:04 Saatinin Anlamı

04.04 (1)
1
vanhaber.com.tr

04:04 Saatinin Anlamı: Kısmetin Açılıyor!

Saat 04:04’ün anlamına göre hayatının dönüm noktasında olduğunuz biri var. Hatta onun için tek sizsiniz diyebilirim. Hatta ilksiniz. Birinin ilki ve dönüm noktası olmak için ilk sevgilisi olmaya gerek yoktur. Bazen ilişkinizde daha önce hiç hissetmediğiniz şeyleri hissedebilirsiniz. İlk gerçek duygular, heyecanlar, kalbin pır pır atışı o insanın dönüm noktası olmak için yeterli sebeplerdir.

Gözleriniz saat 04:04’de dalıyor ise bu demek oluyor ki karşınızdaki insan sizin ona yaşattığınız duyguyu daha önce yaşamamış demektir. Gelecek planlarına başlanmış, ellerinizin buruştuğunu seneler sonra görmek istiyor demektir.

Yanımda olsa ne güzel olurdu. Sarılsam her şeyi unuturdum. Acaba şu an ne yapıyor. Senin aklından geçenler sanki onun aklının içinden geçip sana geliyor. Senin aklının içine girmiş olabilir. Bu ne kadar da güzel bir tesadüf senin için. Şanslı olduğunu bilmen gerekir.

Gelecekte rahat etmeniz için hep bir kazanç elde etmenin peşinde. Seni rahat geçindirebilmek için işlerine iş eklemeye çalışıyor. Maddi açıdan sana yetmenin derdinde. Her ne kadar aşkın bana yeter de deseniz karnınız aşkla doymayacak. Seni, gelecekteyse çocuklarınızın refahı için çabalayıp duruyor.

04:04 saatinin anlamı

Erkekler için 04:04 saatinin yorumu

Kadınınız şu an gelinlik bakmaya başlamış bile. Sahneye giriş müziğinin hangisi olacağına karar vermekte zorlanıyor. Siz eve yorgun argın geldiğinizde sizi güler yüzü ile karşılayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü sizinle öyle saf ve güzel hayaller kuruyor ki belki de sizin kötülüğünüzü istemeyecek tek kişi. Ne şanslısın adamım bence bir nazar boncuğu taksan iyi edersin. Çünkü kıskanılacak duygular içindesiniz ikiniz de.

Kadınlar için 04:04 saatinin yorumu

Aynı düşüncelere sahip olup karşısındakinin düşüncesinin önceden tahmin edildiği ilişkiler oturaklı ilişkilerdir. Buna sahipsen kendini muhteşem hissetmen gerekiyor. Nadir bulunan bu duygu alışverişi ilişkinizin sağlığı açısından gerçekten olumlu bir ilerleyiş kat ettiniz demektir. Seni kızdıracak şeyleri tahmin edip ona göre davranması hoşuna giden şeyleri bilmesi gerçekten alfa bir ilişkinin örneğidir. Tabii ki bunların hepsi içinden gelerek yapıldığı zaman sağlıklıdır.

Aman dikkat edin de nazar değmesin. Birbirinizin kıymetini ne kadar bilirseniz ve anlayışlı olursanız hayat sizin için daha da mükemmel bir hal almaya başlayacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye bakın. Kıymet bilmek önemli. Zor rastlanacak bir ilişki yaşıyorsunuz.

  • NOT : Sizlerle paylaştığımız bu içeriklerin hiçbir gerçeklik payı yoktur. Bu paylaşımımızı bir fal gibi görebilirsiniz. Bu açıyla yaklaşırsanız daha sağlıklı olacaktır.

04:04 Saatinin Anlamı Nedir

  1. 03:03 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.
  2. 02:02 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.
  3. 01:01 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız
Yorum Yap

Yorum Yap