1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 03:03 Saatinin Anlamı

03:03 Saatinin Anlamı

03.03
1
vanhaber.com.tr

03:03 Saatinin Anlamı : Sana AŞIK Oluyor !

Sana güzel haberlerim var! Muhatabın olan kişi sana karşı derin duygular besliyor ve bunlar hiç de tahmin ettiğin gibi boş duygular değil. Daha şimdiden çok büyük bir aşkın başladığını söylemek yalan olur ama büyük bir sevdanın içine doğru sürükleniyorsun.

03.03 de denk gelerek bu aşkın fitilini ateşlemiş bulunuyorsun. Bunun değerinin farkında olarak içinde bulunduğunuz durumu nasıl daha ileri seviyeye taşır ve olgunlaştırırız bunun peşinde koşmalısın.

İlişkiniz sıradan bir tanışma ile başlasa bile, partnerin bunu kendi kalbinde aşk kıvılcımlarına çevirmiş senden gelecek bir adım ile tutuşmasını bekliyor. 03.03 de başlayan aşkların kelebekleri bir başka uçar.  Bu yüzden kendine hakim olmalı ve ne yaptığının farkına vararak adımlarını temkinli atmalısın.

Eğer sen bir erkeksen; Partnerin olan kadını incitmeden, kırmadan  karşındakinin zarif bir insan olduğunu unutmadan hareket etmeli tavırlarına özen göstermelisin. Eğer o kadına aşık olacağına ihtimal veriyorsan bunun tadına çıkararak yavaş yavaş ilerle ve her şeyi akışına bırak.

Eğer sen bir kadınsan; Karşındaki erkeği kendine aşık edebildiğin için ilk olarak tebrik alkışını hak ettin. Şimdi ikince adıma geçebiliriz. Aşık ettiğin erkeğe sende karşılıklı duygular beslemiyorsan hiç uzatmadan bu süreci sonlandırmalı ve iki taraf içinde doğru olanı yapmalısın.

Ancak tam tersi şekilde seninde içinde kıvılcımlar çıkmaya başlamışsa 03.03 ‘ün şansını kaçırma ve bu büyük aşkı ufak ufak işlemeye başla. Attığın her adıma, yazdığın her mesaja dikkat ederek kimseyi incitip kırmadan aranızdaki ilişkiyi ilerlet ve güven kazan.

Çünkü her şey güven ile başlar güven ile biter. Üstelik güven dediğimiz kavram bir kere sarsılırsa tekrar yenilemek deveye hendek atlatmaktan zordur.

03:03 Saatinin Anlamı

NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır

O seni çok seviyor kalbi senin adın ile çarpıyor. Seninle birlikte vakit geçirmek ve seninle ilgili planladığı gelecek hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Birlikte gezip tozmak, yemek yiyip, tiyatroya gitmek…

Fal Yorumu

Artık sende mutluluğun tadını çıkarmalısın. Rüya ve fal tabiri gibi şeylere inanıyorsan, saat anlamları hepsinden daha kuvvetli bir yorum yapabilir senin hakkında. Huzur dolu günler kapını çalıyor tek yapman gereken kapıyı açmak ve onu güler yüz ile karşılamak. İnsanlar karşılıklı sevip sevildiği kişiler tarafından değer görmek, fedakarlık ister sadece onları düşünürler.  Onlar ile birlikte olan güzel hayaller kurarlar.

03:03 Saatinin Anlamı Nedir

  1. 02:02 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
Yorum Yap

Yorum Yap