1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 02:02 Saatinin Anlamı

02:02 Saatinin Anlamı

02.02
1

02:02 Saatinin Anlamı : Sana İlgi Duyuyor!

Senin hoşlandığın kişininde sana karşı boş olmadığı ve ilgi duyduğu çok açık ortada! Aşk gibi ağır bir şey kullanamayız ama gerek tavırların gerekse konuşmalarından etkilendiği, onu baştan çıkardığın çok aşikar ortada. Senin ciddi bir ilişki planı yapıp yapmadığı çok açık değil ama senin bundan sonraki göstereceğin tavırlar terazinin ne tarafının ağır basacağını gösterecek.

Ona güvenini, ilgini ve şefkatini hissettirmen çok önemli. Tutarsız davranışların onu senden soğutmaya yeter de artar bile. Buda onun tereddütte olduğu bir konuda olumsuz karar vermesini sağlayabilir. Seni bir avcı misali takip edip ilgini çekmeye çalışan hayran dolu gözler ile izleyen birisi var. Bahsettiğimiz kişi cesaretini toplayıp yanına gelecek ve seninle konuşacak, okları aşk üçgenine çeviren cümleler kurup seni etkilemeye çalışacak. Sen de bu durum karşısında cevap vererek ona karşı olan ilgini hissettir.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiçbir gerçekçiliği yoktur. Bir nevi fal gibi görebilirsiniz. Bu doğruluk payı ile bakarsanız daha uygun olacaktır.

 

02:02 Saatinin Anlamı

Saat Anlamları Neyi İfade Eder

02:02 çok kritik bir saat olmak ile birlikte şansın da göstergesidir. Senin saatlere karşı olan ilgili tavrın sana açılacak kişi hakkında bilgi verebilir. Sadece bekle ve doğru zamanda doğru yerde bulun.  Hadi sana bizden bir ipucu doğru zaman 02:02 yeri ise kendin bul. Bu tür durumların arasında kaybolduğunda insan bir çıkış yolu, tünelin sonunda ışığı görmeyi bekler. Bu yüzden karşına çıkan en ufak şansları dahi doğru değerlendir ve karşılıksız bırakma.

Bu senin için doğru ilişkinin başlangıç adımlarından olacaktır. Tabii ki hoşlanmanın yanı sıra o kişiye derinden duygular hissetmekte çok önemlidir. Bunu ancak o kişiye bir şans vererek başarabilirsin. Çünkü 02:02 de yaptığın bu başlangıç tohumlanıp büyüyerek sana fidan olacak ağaç olacak ve meyve verecek.

Bu yüzden ufak tefek problemleri alttan alarak, girişken bulunarak doğru yola girmek de senin elinde. Sen ortaya her şeyini koyduğun taktir de karşındaki de aynı fedakarlığı yapacak ve ilişkinizi olgunlaştıracaksınız. Aksi taktir de hiç olmaması gereken bir şey için çabalamanın da bir anlamı kalmaz.

O seni çok seviyor kalbi senin adın ile çarpıyor. Seninle birlikte vakit geçirmek ve seninle ilgili planladığı gelecek hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Birlikte gezip tozmak, yemek yiyip, tiyatroya gitmek… Bu aktiviteler senin kalbini hızlandıran kişi ile yapıldığında anlam kazanıyor ve farklı bir boyuta ulaşıyor. Nereden bilirsin ki belki bunlar evlilik arefesinin ilk tohumlarıdır.

Fal Yorumu

Artık sende mutluluğun tadını çıkarmalısın. Rüya ve fal tabiri gibi şeylere inanıyorsan, saat anlamları hepsinden daha kuvvetli bir yorum yapabilir senin hakkında. Huzur dolu günler kapını çalıyor tek yapman gereken kapıyı açmak ve onu güler yüz ile karşılamak. İnsanlar karşılıklı sevip sevildiği kişiler tarafından değer görmek, fedakarlık ister sadece onları düşünürler.  Onlar ile birlikte olan güzel hayaller kurarlar.

02:02 Saatinin Anlamı Nedir

  1. 01:01 saatinin anlamını okumak için buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
Yorum Yap

Yorum Yap