1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 00:00 Saatinin Anlamı

00:00 Saatinin Anlamı

00.00
3

 

00:00 Saatinin Anlamı ; Şuan Rüyasında Sen Varsın!

Hayallerindeki insan, şu anda rüyasında seni görüyor. Seninle olan planlarını, gelecek hayallerini düşleyerek uyuyor ve rüyasındaki o beyaz atlı prens  sensin.

Yanındaki insanın kıymetini bilmelisin çünkü seni her şeyden çok seviyor ve uykusunun en derin noktasında, hafızanın yenilenme anında bile seni görüyor. Bunun tek bir anlamı olabilir o kişi için çok kıymetli birisin ve hayatında önemli bir yerdesin demektir.

  1. Eğer sen bir erkeksen, her kızın hayallerini süsleyen o beyazlar içindeki gelinliği, evladına vereceği isimi bile düşünüyor olabilir. Hayat arkadaşını iş yerine gönderirken hayal ediyor veya yaptığın minik sürprizleri düşleyip bunun mutluluğunu yaşıyor olabilir. Çok şanslı bir erkeksin, kıymetinin bilindiğini merak edilip, gerçekten sevildiğini bil ve asla aklından çıkartma.
  2. Eğer sen bir kadınsan, kesinlikle yanlış yerlere çekme ama erkeğimiz seni içgüdüsel olarak uygunsuz bir şekilde rüyasında görebiliyor olabilir. Bunu kötü şekilde algıma çünkü erkekler sevdiği, değer verdiği ve arzuladığı kadınları ancak rüyalarına böyle sokabilirler buda tamamen istemsiz gerçekleşir. Eşlerine, yani sana vereceği hediyelerin senin için yapacağı sürprizlerin planını kuruyor belki biraz da maliyet hesabı yapıyor olabilir . Seni ailesiyle tanıştırma isteğini de çocuğun rüyalarına soktuysan bu iş olmuş demektir. Hiç merak etme fazlasıyla şanslısın ve umuyoruz ki diğer gece göreceği rüyalarını da bu şekilde süslemeyi başarırsın ve kendi rüyalarında da ona yer verirsin,  iş o ya belki de her gece zaten görüyorsundur!

00:00 saatinin anlamı

Saat Anlamları Neyi İfade Eder

Sadede gelecek olursak senin rüyalarına giriyor olman gerçekten çok hoş bir durum. Rüyalar gerçek hayatta da görüşmek, zaman geçirmek ve onunla birliktelik yaşamak istediğinin bir sembolü, işaretidir. Hayatını birlikte yürümek istediğin insanın o olduğu artık çok net. Üstelik bu duygular belki de karşılıklı ve oda hayatını seninle paylaşmak ve bir ömür aynı yastığı paylaşmak istiyor. Eğer hayatında böyle birisi varsa o insanı harcaman senin için çok yanlış bir karar olur.

  • Bir erkek sevdiğini iddia ettiği kadını gerçekten sevdiğini ve değer verdiğini öğrenmek istiyorsa yatağa girdiğin anda aklına onun gelip gelmediğini düşünsün. Onunla hayaller kurup gelecek planı yaparken heyecanlanıyorsa bu iş olmuş demektir!
  • Kadınlarda da saat 00.00 ‘ı gösterip ziller çaldığı an bu saydıklarımız gerçekleşiyor ise o erkeğe ne kadar değer ve önem verdiğinin bir kanıtı olabilir. En özel saatlerden birisi olan ‘’ 00:00 ‘’ çiftler için çok özel anlamları ifade etmektedir. Karşılıklı olan güven ve bağlılıklarını, birbirlerinin ilk akıllarına gelen kişi olduklarını gibi birçok özel anlam bu saat dilimi ile ifade edilebilir.

Bu an o kadar özeldir ki saat 00.00 olduğu dakika telefonunuza romantik, özel bir mesaj gelme ihtimali çok yüksektir. ‘’ Seni özledim Aşkım ‘’ diye bir mesaj aldığınıza sakın şaşırmayın.

Bu zaman diliminde akrep ve yelkovan 00.00 ‘ı gösterdiğinde erkekler kadınları yoğun şekilde düşünür. Aynı anda da kadınlarda bir erkeği gerçekten seviyor ve çok değer veriyorsa onu düşünmeden geçireceğini sanmıyoruz.

Sizlere tavsiyemiz bu ânı asla boş geçirmeyin açılmak istediğiniz birisi var ise veya zaten ortada başlamış olan bir ilişkiniz var ise çok iyi değerlendirin ve ekmeğini yemeyi deneyin denir. Unutmayın tüm gün boyunca sadece 60 saniye vaktiniz olacak sakın kaçırmayın!

00:00 Saatinin Anlamı Nedir

Başka bir makalemize göz atmak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap